Váš rodinný dům na klíč

734 504 321
info@vasrdnaklic.cz

Systém rámové konstrukce

Systém rámové konstrukce poskytuje variabilitu v průběhu stavby. Konstrukční systém dřevostaveb je obvyklý a hojně používaný zejména v západní Evropě a Severní Americe. Výhodou těchto konstrukcí jsou především jeho velmi výhodné tepelně izolační parametry.

Systém rámové konstrukceDíky jim jsou investice do vytápění minimální, tepelně technické vlastnosti se blíží k vlastnostem nízkoenergetických domů. Tato lehká konstrukce se na první pohled vzhledově neliší od zděných domů.

Stavby vycházejí ze skandinávských návrhů, které respektují ekologicky čisté a zdravotně nezávadné bydlení s možností vysokého komfortu. Dokonalá tepelná izolace objektů, která řeší bydlení v daleko tvrdších severských podmínkách, vytváří v našich klimatických poměrech daleko větší tepelnou pohodu při nízkých nákladech na vytápění. V současné době zdražování energií je tato skutečnost významným přínosem pro provoz těchto objektů.

Dřevostavby stavíme systémem "Two by Four", který je tradičním systémem používaným na celém světě. Jedná se o rámovou konstrukci z dřevěných prvků, které staticky spolupůsobí s velkoformátovými deskami Fermacell. Základním konstrukčním materiálem je KVH fošna z jehličnanu o tloušťce 60 mm. Prostor mezi fošnami je vyplněn účinnou tepelnou izolací z minerálních vláken, konstrukce se vytváří přímo při stavbě domu. Systém umožňuje vysokou flexibilitu dispozičního řešení.

© 2011-2020 Pavel Kudláček | Váš rodinný dům na klíč | Tvorba webových stránek carl.cz