Váš rodinný dům na klíč

info@vasrdnaklic.cz

Webové stránky "Váš rodinný dům na klíč" běží na pozadí redakčního systému Joomla. Joomla je jedním ze tří nejrozšířenějších redakčních systémů, který, na rozdíl od známé konkurence, byla primárně vyvýjena za účelem tvroby webových stránek. Za pomoci takto vyspělého redakčního systému je možné pohodlně upravovat webový obsah. Na většině webových stránek to bývají převážně texty ve formě aktualit a fotografie v galerii. Weby na Joomle je možné vytvářet v různých jazykových mutacích. A nejdůležitější, že lze webové stránky dále rozšiřovat o nové funkce.

Webové stránky vasrdnaklic.cz jsou funkčně rozšířena o pokročilou fotogalerii. Tu si nezapomeňte prohlédnout, protože obsahuje fotografie referenčních projektů. Dalším rozšířením je komponenta pro tvorbu webových, uživatelských formulářů.

Máte-li zájem o tvorbu webových stránek, můžete rámcové podmínky najít na straně tvorba webu - cena. Můžete zde odeslat i poptávku. Pokud na webu Pavla Kudláčka - vasrdnaklic.cz narazíte na nějakou chybu, dejte prosím vědět prostřednictvím kontaktního formuláře na webu autora - carl.cz.

A pokud se chystáte stavět dům, nezapomeňte s poptávkou oslovit i rodinnou firmu Pavla Kudláčka... 

 

© 2011-2022 Pavel Kudláček | Váš rodinný dům na klíč | Tvorba webových stránek carl.cz