Váš rodinný dům na klíč

info@vasrdnaklic.cz

Jsme rodinná firma

"Váš RD na klíč" je rodinná firma s mnohaletými zkušenostmi s výstavbou rodinných a bytových domů, celoročně obyvatelných chat a jiných staveb s bydlením souvisejících. Naše domy jsou díky individuálnímu přístupu prováděny v maximální kvalitě. Stavíme na klíč nebo podle přání klienta i v provedení hrubé stavby.

Naší hlavní náplní je výstavba rodinných domů v provedení energeticky úsporných dřevostaveb, zděných staveb nebo účelových objektů. Máme zkušenosti s modernizací starých usedlostí od základů až po střechu. Mimo již zmíněné rodinné a bytové domy realizujeme také vybavení exteriérů: pergoly, altány, lávky, ploty, zídky, posezení, parkovací stání, zpevněné plochy, střechy, komíny, fasády, základy a další.

Při tvorbě projektu plně respektujeme požadavky klienta čímž vzniká individuální a originální projekt Vašeho rodinného pohodlí Stavíme RYCHLE – SPOLEHLIVĚ - KVALITNĚ – MODERNĚ. Zakládáme si na osobním přístupu. Na stavbu energeticky nenáročných staveb se skvělými tepelně izolačními vlastnostmi využíváme nejnovější poznatky a moderní technologie. S domy od nás vždy ušetříte! Dokonalá tepelná izolace našich staveb vytváří vysokou tepelnou pohodu při nízkých nákladech na vytápění. V době neustáleho zdražování energií, Vám pomůžeme snížit provozní náklady domu na minimum! Neváhejte nás oslovit s Vaší poptávkou.

Našimi obchodními partnery jsou

Loga našich partnerů - DEK stavebniny, Elfetex, Tepelná čerpadla Mazur, Okna  Sedlařík, Wurth

© 2011-2021 Pavel Kudláček | Váš rodinný dům na klíč | Tvorba webových stránek carl.cz